У Брюсселі обговорять важливі для України питання

Канал 24 1
У Брюсселі обговорять важливі для України питання

Засідання проведуть у п'ятницю, 8 грудня, у Брюсселі, передає "Укрінформ".

Рада асоціації обговорить стан двосторонніх відносин ЄС-Україна у рамках "Східного партнерства" та європейської політики сусідства. Рада також підіб’є підсумки щодо прогресу імплементації Угоди про асоціацію ЄС-Україна, – зазначили у Раді Євросоюзу.

На засіданні будуть виступати Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман і високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні

Читайте також: Чого чекати Україні від чергового саміту Східного партнерства

Представники будуть обговорювати реформ в Україні як складову політичного діалогу і співробітництва, боротьбу з корупцією, реформу судової системи та процес відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

На порядку денному – питання щодо економічної ситуації в Україні та співпраці у сферах фінансів, енергетики, охорони здоров'я та освіти.

Також будуть обговорювати галузь двосторонньої торгівлі у рамках імплементації домовленостей щодо поглибленої і всеосяжної ЗВТ.

Гройсман і Могеріні о 15:00 за київським часом проведуть спільну прес-конференцію.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Польщі вирішило не підтримувати скандальну заяву Угорщини щодо необхідності перегляду Угоди про асоціацію України з ЄС.