Ганущин вважає, що львівський транспорт може очікувати «сміттєва доля»

ВГОЛОС

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин не виключає, що у випадку транспортного колапсу у Львові, цю проблему знову доведеться вирішувати на обласному рівні. Так, як це було зі сміттям.

Львівської обласної ради VІІ скликання» у середу, 15 листопада, передає кореспондент «Вголосу».

«Добряче сміттєва управлінська криза підкосила діяльність виконкому Львівської міської ради. І та проблема, котру ми зараз бачимо з транспортом, це просто тому, що не доходили руки, - зазначив він. - Це питання у нас висить з травня. І ми реально будемо ставити на найближчій сесії 5 грудня питання про те, що так воно далі бути не може. Оскільки ми розуміємо, що обласні і міські маршрути зв’язані. Проблематика по автостанціях реально зависла в повітрі».

Також додав: відчуває, що міський голова Львова стає дуже далеким від питань господарських по місту, а питання тільки загострюються. «І в мене взагалі таке погане передчуття, як би не сталось так, що наступить колапс певний у місті, який ми всі відчуємо. І знову може постати питання про передачу функцій на обласний рівень. Так, як це було зі сміттям», - резюмував він.