Чому зі штабу Собчак пішло дві третини фахівців

Експрес
Чому зі штабу Собчак пішло дві третини фахівців

З виборчого штабу Ксенії Собчак, яка збирається балотуватися в президенти Росії, упішов головний політтехнолог Олексій Ситников. Разом з ним штаб покинуло ще семеро людей, що входять в його команду, повідомляє "Сьогодні" із посиланням на "Ъ".

"Сьогодні вранці штаб порожній, Ситников повів із собою майже дві третини всіх співробітників штабу. Просто тихо пішли і все" – повідомив виданню один зі співробітників штабу.

Сам Олексій Ситников пояснив свій відхід з команди звичайним процесом.

"Ніякого конфлікту у нас немає. Більш того, всі, хто зібралися в штабі, мені дуже комфортні", – заявив він. На питання про причини звільнення пан Ситников відповів так: "Різні підходи до організації процесу і цілей діяльності".

Прес-секретар штабу Собчак Ксенія Чудінова підтвердила цю інформацію. Також вона зазначила, що поки невідомо, чи будуть вони шукати нового співробітника на цю посаду.

Ксенія Собчак представила членів свого виборчого штабу 25 жовтня. Доктор психологічних і економічних наук Олексій Ситников, який працював в 1996 році в штабі Бориса Єльцина, був представлений в якості керівника "оффлайн-напрямку".