Гриценко: Я міг критикувати Януковича, Сашу-стоматолога, який виривав зуби всьому бізнесу, але мав доступ на всі канали. Закрив їх для мене саме Порошенко

Гордон
Гриценко: Я міг критикувати Януковича, Сашу-стоматолога, який виривав зуби всьому бізнесу, але мав доступ на всі канали. Закрив їх для мене саме Порошенко

Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко заявив, що для нього вже понад три роки закрито всі українські олігархічні телеканали. Про це Гриценко розповів в ефірі авторської програми засновника видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона на каналі "112 Україна".

"Я належу до тих людей, які, перш ніж щось заявляти у ЗМІ, мають бути настільки сміливими у своїх судженнях і оцінках, щоб висловити це людині в очі... З жовтня 14-го і досі, майже три з половиною роки, для мене закриті всі олігархічні канали. Ті, які мають справжнє покриття", – підкреслив він.

Екс-міністр зазначив, що такого не було за "бандитського режиму" екс-президента Віктора Януковича.

"Я міг критикувати Януковича В. Ф., Сашу-стоматолога, який виривав зуби всьому бізнесу, але я мав доступ на всі канали. Закрив їх для мене саме Порошенко. Це цькування пішло спочатку через Матіоса (головний військовий прокурор Анатолій Матіос. – "ГОРДОН"), потім Луценко (генпрокурор України Юрій Луценко. – "ГОРДОН") приєднався: мовляв, Гриценко знищив, розікрав, корупціонер тощо. За всім цим стоїть Порошенко П. О. Я йому це в очі сказав", – заявив Гриценко.

Гриценко: У Порошенка не тільки з Аваковим конфлікт, а з усіма. Із Гройсманом узагалі повна ненависть. Читайте повну версію інтерв'ю

У травні 2016 року Матіос заявив, що п'ять міністрів оборони країни, зокрема Гриценко, протягом останніх 15 років незаконно розпродували військове майно, а також розформовували військові частини, що істотно послабило обороноздатність країни.

Гриценко в ексклюзивному інтерв'ю "ГОРДОН" заявив, що доповідь Матіоса – це пряме замовлення з Банкової, щоб прибрати конкурентів напередодні ймовірних перевиборів у Верховну Раду.

"Якби зараз були часи ХІХ століття, я б викликав Матіоса на дуель і пристрелив за цю нахабну брехню. У нього немає офіцерської честі, зате є язик без кісток і бажання покірно виконувати всі вказівки господаря", – сказав він.

Військовий прокурор відреагував на "виклик на дуель" від Гриценка.

"Якщо ти хочеш дуелі, то ти повинен дивитися в очі. А у популярного журналіста розмахувати прапором, як завжди це роблять політики, – це, мені здається, негідно офіцера, яким є пан Гриценко", – звернувся він до екс-міністра.