У Києві через прорив труби заблоковано рух кількох тролейбусів

Новое Время
У Києві через прорив труби заблоковано рух кількох тролейбусів

У п’ятницю, 15 вересня, від початку руху з 5:00 на вул. Кирилівській, 115/2 у напрямку ст. м. Петрівка тимчасово заблоковано рух тролейбусів №6, 18, 25, 28, 33.

Обмеження руху пов’язано з незавершеними аварійними роботами з відновлення проїжджої частини, пошкодженої поривом труби, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

До завершення робіт рух тролейбусів організовано зі змінами, а саме: тролейбусів № 6, № 28, № 33 - на двох ділянках: пл. Т. Шевченка до Куренівського ТРЕД; Майдан Незалежності - вул. Мельникова - вул. Дорогожицька - вул. Теліги - ст. Зеніт - вул. Теліги - вул. Ризька - вул. Дорогожицька, вул. Мельникова, далі за власною схемою.

Тролейбуси № 25 і № 28 рухаються у напрямку ст. м. Петрівка та ст. м. Лук’янівська за власною схемою, у зворотному напрямку - вул. Дорогожицька - вул. Ризька - вул. Вавілових - вул. Стеценка - пл. Інтернаціональна - вул. Гречка - просп. Свободи.

Також зазначається про збільшення випуску на трамвайному маршруті №19.

Раніше повідомлялося, що у Києві у четвер, 7 вересня, сталося загоряння тролейбуса на території депо №2 КП Київпастранс.