Бойовики "повернулися" до радянського минулого на Донбасі

Сегодня
Бойовики

У так званій "ДНР" відновили "традиції" СРСР з виховання патріотизму у молоді. Про це сайту "Сегодня" повідомило джерело в Службі безпеки України (СБУ).

"Було створено" Добровільне товариство сприяння армії, авіації і флоту "ДНР", на базі якого бойовики навчають неповнолітніх відстоювати інтереси псевдореспубліки зі зброєю в руках", – розповів співрозмовник.

Крім того, з недавнього часу бойовиків запрошують в школи з метою проведення агітаційної роботи. Під час лекцій агітаційного характеру дітям ставляться в приклад "досягнення" учасників незаконних збройних формувань в боротьбі проти України.

Нагадаємо, в Белграді (Сербія) відбулася зустріч спецпредставника США по Україні Курта Волкера і помічника президента РФ Владислава Суркова з врегулювання ситуації на Донбасі, на якій сторони домовилися продовжити роботу в даному напрямку.

Як відомо, 27 жовтня спецпредставник Держдепу США прибув до Києва і провів зустріч з президентом України Петром Порошенком, спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм і депутатами парламенту.

Нещодавно Волкер говорив, що у РФ є два варіанти дій на Донбасі. Він відкинув можливість заморозки конфлікту на сході України.