"Непохитна стійкість-2017": навчання бойової авіації на Волині (Відео)

5 канал

На Поворському полігоні, що на Волині, розпочалась активна фаза льотних навчань "Непохитна стійкість-2017", передає "5 канал".

Мета тренувань – перевірити пілотів – наскільки швидко і точно вони зможуть виконати раптово поставлені задачі. Фронтовий бомбардувальник Су-24М та навчально-бойовий Л-39 "Альбатрос" знищували наземну ціль бомбами. Раніше Міністерство оборони України анонсувало проведення навчань з 12 по 15 вересня по всій території країни. І попереджали: якщо помітять безпілотні літальні апарати над військовими частинами, об'єктами та полігонами – їх одразу ж ліквідують.

"Одне із завдань, що відпрацьовується у Повітряних Силах, це раптові перевірки спроможності виконання завдань бойовою авіацією. Завдання виконуються практично з урахуванням сучасної обстановки, з урахуванням тих викликів і загроз, які сьогодні існують", – розповів керівник прес-центру командування повітряних сил ЗСУ Роман Юрчило.

Нагадаємо, вітчизняні збройні сили готуються до можливих небезпек, адже усього за кілька сотень кілометрів від державного кордону України стартували масштабні російсько-білоруські навчання "Захід-2017".

Дивіться також фотогалерею на тему: