Олімпійські ігри 2018. Хто виграв медалі шостого змагального дня

ТСН
Олімпійські ігри 2018. Хто виграв медалі шостого змагального дня

15-лютого розігрувалися медалі у дев'яти дисциплінах.

Завершився шостий змагальний день на Олімпіаді-2018, що триває у південнокорейському місті Пхенчхан.

Всього було розіграно 27 комплектів нагород у 9 видах спорту. На жаль, але Україна й у цей день не зуміла здобути медалі.

15-го лютого розігрувалися медалі у наступних видах: фігурне катання, гірськолижний спорт/швидкісний спуск, гірськолижний спорт/гігантський слалом, сноубординг, лижні гонки/вільний стиль, біатлон/індивідуальна гонка (чол./жін.), ковзанярський спорт та санний спорт.

Україна взяла участь у: гірськолижний спорт/гігантський слалом, гірськолижний спорт / Чоловіки, швидкісний спуск, лижні гонки / Жінки, вільний стиль, 10 км, біатлон / Жінки, індивідуальна гонка, 15 км, санний спорт / Змішана естафета, біатлон / Чоловіки, індивідуальна гонка, 20 км.

Отож, хто здобув медалі:

Фігурне катання/спортивні пари

1. Олена Савченко - Бруно Массо (Німеччина) - 235,90
2. Веньцзінь Сунь - Цун Хань (Китай) - 235,47
3. Меган Дюамель - Ерік Редфорд (Канада) - 230,15

Слід зазначити, що Савченко народилася в Україні, проте з 2004 року виступає за Німеччину.

Гірськолижний спорт / Чоловіки, швидкісний спуск

1. Лунд Свіндаль (Норвегія) - 1:40,35
2. Кетіль Янсруд (Норвегія) - 1:40,37
3. Біт Фойц (Швейцарія) - 1:40,43
...49. Іван Ковбаснюк - 1:48,75

Гірськолижний спорт/ Жінки, гігантський слалом

1. Мікаела Шифрін (США) - 2:20,02
2. Ранхільд Мовінкель (Норвегія) - 2:20,41
3. Федеріка Бріньоне (Італія) - 2:20,48
...53. Ольга Книш - 2:29,91

Чоловіки. Сноуборд-крос.

1. П'єр Вольт'є (Франція)
2. Джаррід Хьюз (Австралія)
3. Рехіно Ернандес (Іспанія)

Лижні гонки / Жінки, вільний стиль, 10 км

1. Ранхільд Хага (Норвегія) - 25:00,5 
2. Шарлотт Калла (Швеція) - 25:20,8
3. Кріста Пармакоскі (Фінляндія) - 25:32,4
...46. Марина Анцибор - 28:18,5
...52. Тетяна Антипенко - 28:37,5

Біатлон / Жінки, індивідуальна гонка, 15 км

1. Ганна Еберг (Швеція) - 41:07,2
2. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - + 24,7
3. Лаура Дальмайєр (Німеччина) - + 41,2.
... 20. Юлія Джима - + 3:26,7
25. Валя Семеренко - + 3:46,7
63. Віта Семеренко - + 6:56,6
70. Анастасія Меркушина - + 7:34,8

Ковзанярський спорт. 10000 метрів, чоловіки

1. Тед-Ян Бломен (Канада) - 12:39,77
2. Йоніт Бергсма (Нідерланди) - 12:41,98
3. Нікола Тумолеро (Італія) - 12:54,32

Біатлон / Чоловіки, індивідуальна гонка, 20 км

1. Йоханес Бьо - (1+0+0+1) 48:03.8
2. Яков Фак - (0+0+0+0) +5.5
3. Домінік Ландертінгер - (0+0+0+0) +14.2
...29. Артем Тищенко - (0+0+0+0) +3:11.4
...31. Володимир Сємаков - (0+1+0+0) +3:28.3
...46. Артем Прима - (1+2+0+1) +4:32.7
...53. Сергій Семенов - (1+0+1+1) +4:54.1

Санний спорт / Змішана естафета

1. Німеччина
2. Канада
3. Австрія
...13. Україна (ОЛЕКСАНДР ОБОЛОНЧИК, АНТОН ДУКАЧ, РОМАН ЗАХАРКІВ, ОЛЕНА ШХУМОВА)

Після 6-го дня змагань на першому місці медального заліку залишилася Німеччина - в її активі 9 "золотих", 2 "срібних" та 4 "бронзові" нагороди. Друга позиція належить Норвегії - (6), (7), (3). Третя сходинка належить Нідерландам - (5), (5), (2).

Читайте також: Олімпійські ігри 2018 - День 6. Розклад та результати змагань українців