Без завершення реформ ми ризикуємо втратити державність і нас просто не стане, - Порошенко. ВIДЕО

Цензор.НЕТ 4
Без завершення реформ ми ризикуємо втратити державність і нас просто не стане, - Порошенко. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
"Без завершення реформ ми ризикуємо втратити державність і нас просто не стане. Але це песимістичний сценарій, і я не вірю в нього і не допущу. Наш сценарій - оптимістичний, і назва цього сценарію: "Успішна європейська Україна успішних українців", - заявив Порошенко.
Також Президент України опублікував фрагмент відео свого звернення до Верховної Ради з щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, яке відбулося 7 вересня.
"Недовіра до державних інституцій - нових і старих, до політиків - владних і опозиційних, переростає в глибоку зневіру, апатію і депресію. Щоб усунути цю небезпеку, ми повинні діяти негайно і швидко, дати друге дихання і боротьбі з корупцією, і економічним перетворенням... І прибрати щонайменше підґрунтя для розмов про нібито відкочування реформ і нібито наступ контрреволюції", - заявив тоді Порошенко.
"В історії бували випадки, коли відсутність або повільність реформ просто консервували відсталість країн, залишали їх на узбіччі світового прогресу", - зазначив тоді Президент.

Без завершення реформ ми ризикуємо втратити державність і нас просто не стане, - Порошенко 01