СБУ перевірить антиукраїнську діяльність російських культурних центрів в Україні, - Фріз

Цензор.НЕТ
СБУ перевірить антиукраїнську діяльність російських культурних центрів в Україні, - Фріз
Як передає Цензор.НЕТ про це на сторінці в Facebook повідомила народна депутатка, член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз.
Нардепка зазначила, що останніми днями російські медіа почали "продукувати ілюзії" про те, що Україна нібито має намір продати будівлю Українського культурного центру в Москві.
"Не дочекаються. Будь-які спроби взяти під контроль державну власність України в Росії зустрінуть дзеркальну реакцію щодо російського майна в Україні", - зазначила вона.
"А поки ми з колегами звернулися до голови СБУ щодо надання фактів деструктивної антиукраїнської діяльності Російських центрів науки і культури на території України. Запит буде оголошено цієї п'ятниці", - написала вона, опублікувавши відповідний документ.

СБУ перевірить антиукраїнську діяльність російських культурних центрів в Україні, - Фріз 01

Фріз висловила впевненість у необхідності закриття таких центрів і денонсації відповідної міжурядової угоди: "Ми не маємо права мовчки спостерігати за підривною діяльністю РФ через ці інформаційно-культурні центри в Україні із застосуванням арсеналу методів гібридної війни, але діяти ми будемо виважено і виходячи з захисту інтересів держави як всередині, так і за межами".