Ще два банки оголосили про своє злиття

Дзеркало Тижня 1
Ще два банки оголосили про своє злиття

Нацбанк поки не дав дозвіл на об'єднання.

"МТБ Банк" (раніше "Марфін Банк", р. Одеса) вирішив приєднати до себе банк "КБ Центр" (Київ) через посилення вимог Нацбанку. Про офіційний початок процедури приєднання повідомила прес-служба фінустанови.

"На тлі посилення вимог регулятора до комерційних банків України та приведення їх фінансового та правового стану до європейських стандартів, приєднання невеликих банків до більш великим є природним процесом і служить посилення фінансового сектору країни", – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що в результаті реорганізації "МТБ Банк" стане правонаступником всіх прав та обов'язків банку "Центр" стосовно його клієнтів, партнерів, контрагентів, а статутний капітал "МТБ Банку" збільшиться до 635 млн грн.

У розпорядження "МТБ Банку" перейде картковий процесинговий центр, що підтримує роботу з національною платіжною системою "Простір". "Надалі на цій основі планується розширення зони обслуговування процесинговим центром міжнародних карткових систем, що значно розширить можливості фінансових сервісів банку", – додали в банку.

Читайте також: НБУ планує залучати посередників для ідентифікації клієнтів банків

"МТБ Банк" ("Марфін Банк") заснований в 1993 році.

Повідомлялося, що Нацбанк погодив план приєднання "Експрес-банку" (Київ) до "Індустріалбанку" (Запоріжжя).

"Альфа-банк" і "Укрсоцбанк" прийняли рішення про початок спільного використання низки своїх відділень. Для злиття "Укрсоцбанку" з "Альфа-Банком" потрібно до двох років.

 

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter