У Мережі з'явилося відео гасіння пожежі в одеському дитячому таборі Вікторія

Новое Время 1
У Мережі з'явилося відео гасіння пожежі в одеському дитячому таборі Вікторія

У Мережі з'явилося відео ліквідації пожежі в дитячому таборі Вікторія в Одесі, де в ніч на суботу, 16 вересня, загинули троє дітей.

Ролик - запис з нагрудної камери одного з рятувальників, який брав участь в гасінні.

Чути, як пожежники скаржаться на слабкий тиск води. Також можна побачити, як рятувальники обходили згарище і вцілілі корпуси і просили відключити всю електрику, щоб запобігти поширенню вогню.

"Щось хлюпає, але тиску недостатньо", - скаржаться на подачу води рятувальники.

Відео містить ненормативну лексику.Нагадаємо, пожежа в таборі Вікторія виникла близько 23:30 п'ятниці, 15 вересня. Вогонь повністю знищив двоповерховий дерев'яний будинок, в якому на момент пожежі перебували 42 дитини. Після гасіння пожежі рятувальники виявили обгорілі рештки двох дітей. Пізніше повідомили, що на попелищі знайшли рештки третьої загиблої дівчинки. Також двоє дітей 2006 р.н. були госпіталізовані .

За фактом пожежі і загибелі дітей поліція почала кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Рятувальники повідомили, що в таборі кілька місяців не працювала протипожежна сигналізація. Директора закладу забрали в лікарню через проблеми з серцем.