"Будьте сміливішими": 18-річна дочка Кадирова відкрила магазин з інтимними товарами

Канал 24

Та магазин пропонує свої товари обмеженому колу людей, повідомляє "Російська служба BBC".

Урочисте відкриття бутіка "A Lady" відбулось ще наприкінці листопада у центрі Грозного. Там можна придбати жіночу білизну брендових європейських та американських марок, інтимну косметику – наприклад, масажний крем, який дозволяє "спробувати партнера на смак", гель для вагіни, батоги, маски та інші аксесуари.

Будуар твоїх таємниць. Будь сміливіше. Тільки між нами, – так описують асортимент товарів у закритому акаунті магазину в Instagram.

До слова, "A Lady" не має офіційного сайту, а тільки закритий акаунт у Instagram @Ladya_boutique. Тож подивитися на пропозиції бутіка можна лише з дозволу адміністратора облікового запису. Наразі акаунт налічує майже 20 тисяч підписників.

Читайте також: Путін знову збирається стати президентом: з’явилася свіженька карикатура

Зауважимо, що Чечня – це регіон, у якому тема сексу табуйована. Чоловіки не торкаються своїх дружин в присутності інших людей, подружжя не називає по імені один одного при сторонніх, в деяких сім'ях чоловік з дружиною навіть не розмовляють один з одним перед батьками. До того ж, Рамзан Кадиров позиціонує себе як борця за традиційні ісламські цінності. Він неодноразово публічно виступав проти сексуальної освіти у школах і запевняв про необхідність стриманої поведінки жінок на публіці.

Довідка. Власниця бутіка – Айшат Кадирова, 18-річна дочка очільника Чеченської республіки Рамзана Кадирова. Окрім новоспеченого бутіка "A Lady", вона завідує будинком ісламської моди Firdaws і має кондитерський магазин.