У білоруському місті ввели комендантську годину через навчання "Захід-2017"

Сегодня
У білоруському місті ввели комендантську годину через навчання

Комендантська година введена в місті Глибоке Вітебської області Білорусі через спільні білорусько-російські навчання "Захід-2017", повідомляється на сайті Глибоцького районного виконкому.

"У зв'язку з проведенням на території Глибоцького району навчань з територіальної оборони в рамках спільних стратегічних навчань збройних сил Білорусі і Росії "Захід-2017" в місті Глибоке з 14 по 20 вересня 2017 року з 22:00 до 06:00 вводиться комендантська година", - наголошується в повідомленні.

Згідно із законом під час комендантської години забороняється перебувати без необхідності поза житлом, переміщатися між населеними пунктами без документів, що засвідчують або підтверджують особу.

За інформацією міністерства оборони країни, в перший день навчань в Глубоцькому районі відпрацьовувалися питання організації територіальної оборони: несення служби, патрулювання підрозділами територіальних військ спільно з підрозділами внутрішніх військ, охорона і оборона важливих об'єктів, участь в боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами і незаконними збройними формуваннями. Відповідно до плану військових зборів у 2017 році, для участі в навчанні призвано близько 470 військовозобов'язаних.

Місцева влада нагадали жителям про небезпеку знаходження на території полігонів. При цьому порушникам встановлених меж загрожує адміністративне покарання. Борисівський райвиконком зазначив на своєму сайті, що "щоб уникнути нещасних випадків і жертв на території полігону категорично забороняється збір металевого брухту і особливо снарядів, оскільки при найменшому переміщенні такого снаряда він може вибухнути, проїзд і прохід усіх громадян, випас худоби, заготівля дров і збір будь-якого хмизу і чагарнику, косіння сіна, збір грибів та ягід".

Стратегічні навчання "Захід-2017" проводяться 14-20 вересня на території Білорусі, а також на трьох полігонах РФ. Загальна чисельність особового складу, який бере участь в навчаннях, становить 12,7 тисячі військовослужбовців. Для відпрацювання практичних дій військ під час навчань в Білорусі використовуються 227 загальновійськовий полігон "Борисівський", 174 навчальний полігон ВВС і військ ППО "Доманівський", 210 авіаційний полігон "Ружанський", полігони "Лепельський", "Лосвіда", "Осиповичський", а також дві ділянки місцевості у Вітебській області "Дретунь" і "Глибоке".