Представники Світового банку допоможуть працевлаштувати безробітних Львівщини

ВГОЛОС 1

На Львівщині стартував пілотний проект «Рука допомоги». У його межах малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщеним особам допомагатимуть вийти зі стану бідності.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Проект, зокрема, передбачає створення з використанням міжнародного досвіду нових методик повернення на ринок праці довготривалих безробітних, які сьогодні отримують від держави допомогу, та людей, яким довелося покинути зону конфлікту на Сході країни.

Крім того, передбачається активізація залучення безробітних до громадських робіт та фінансового стимулювання роботодавців. Зокрема, малозабезпеченим безробітним надаватимуть безвідсоткову фінансову допомогу на відкриття власної справи. Середній розмір безвідсоткової поворотної фінансової допомоги на відкриття власного бізнесу становитиме близько 60 тисяч гривень.

Окрім того, після затвердження заявок та бізнес-планів комісією, створеною при Львівській ОДА, вчорашні безробітні отримають оплату рахунків на обладнання та матеріали, які необхідні для відкриття власної справи. При цьому, нові підприємці зможуть отримувати безкоштовні консультації з юридичних та податкових питань.

«Вголос»