Нардеп пояснив, чому вимагає звільнення Соболєва з посади голови комітету

ZIK 3

За останні кілька місяців робота Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції під керівництвом Єгора Соболєва повністю розвалена.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) телефоном заявив народний депутат (фракція БПП), член Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Ігор Артюшенко.

Нагадаємо, Антикорупційний комітет сьогодні проголосував за скерування до ВРУ пропозиції щодо зняття з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Єгора Соболєва. За таке рішення проголосували 12 членів Комітету.

Ігор Артюшенко, один із нардепів, який підтримав згадане рішення, розповів про перебіг подій під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції сьогодні.

«Я голосував «за», щоб визнати роботу незадовільною і за зняття пана Єгора Соболєва. Вважаю, що за останні кілька місяців робота Комітету під його керівництвом повністю розвалена, про це я вже неодноразово заявляв», – наголосив нардеп.

З його слів, зокрема, йдеться про призначення аудитора НАБУ, про те, що пропозиції членів Комітету не ставлять на голосування.

«На моє глибоке переконання, голова Комітету не є об’єктивним у роботі Комітету», – заявив нардеп та додав, що є пропозиції, які очільнику комітету подобаються або відверто не подобаються і він їх на голосування не ставить.

Ігор Артюшенко заявив, що для нього останньою крапкою стала інформація, оприлюднена генпрокурором Юрієм Луценком щодо діяльності Міхеїла Саакашвілі і тих, хто з них пов’язаний.