Глава "Лабораторії Касперського" дасть свідчення у Конгресі США

Гордон
Глава

Глава "Лаборатории Касперского" Євген Касперський прийняв запрошення виступити на слуханнях у комітеті Палати представників США з питань науки, космосу і технологій у зв'язку з обвинуваченнями у співпраці компанії з російськими спецслужбами. Про це він написав у своєму Twitter.

"Я прийняв запрошення виступити перед Палатою представників США і виступити із заявами про "Лабораторию Касперского". Сподіваюся отримати прискорену візу", – зазначив Касперський.Слухання в Конгресі США призначено на 27 вересня.

13 вересня стало відомо, що міністерство внутрішньої безпеки США наказало державним департаментам і агенціям видалити зі своїх комп'ютерів будь-яке програмне забезпечення "Лаборатории Касперского", оскільки воно може бути пов'язане з "організованим іншою державою" кібершпіонажем.

Зі свого боку в "Лаборатории Касперского" заявили, що компанія не допомагає жодному уряду у спробах кібершпіонажу або агресивної діяльності в кіберпросторі.

14 вересня Євгена Касперського запросили для давання свідчень на слухання в комітет Конгресу США з питань науки, космосу та технологій.

"Лаборатория Касперского" – міжнародна група компаній із центральним офісом у Москві, що спеціалізується на розробленні програмного забезпечення.