Криваве ДТП в Харкові: Експерти розповіли, що було в крові Зайцевої

АСН 1
Криваве ДТП в Харкові: Експерти розповіли, що було в крові Зайцевої
Криваве ДТП в Харкові: Експерти розповіли, що було в крові Зайцевої

Начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції Сергій Чиж повідомив, що в результаті експертизи крові водія Lexus Олени Зайцевої, яка в'їхала в натовп людей на переході Харкова, виявлено, що вона вживала препарати, що містять кодеїн. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Харківської області.

За його словами, під час розслідування аварії на вулиці Сумській були призначені більше 40 експертиз. "Стосовно учасників аварії проведені психіатрична, наркологічна та хімічно-токсикологічна експертизи. Згідно з висновками досліджень, в організмі водія автомобіля Lexus виявлені речовини, які містять кодеїн", — заявив він.

Відзначимо, кодеїн міститься в таблетках від головного болю і від кашлю. Раніше адвокат Зайцевої повідомляла, що вона вживала ліки від мігрені.

Як відомо, увечері 18 жовтня в центрі Харкова автомобіль Lexus, за кермом якого була 20-річна Олена Зайцева, проїхавши на заборонений сигнал світлофора, зіткнувся на перехресті з автомобілем Volkswagen, а потім вилетів на тротуар. Загинули 6 людей, ще 5 отримали важкі травми і були госпіталізовані.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter