У зірки російського баскетболу згорів будинок в США

Сегодня
У зірки російського баскетболу згорів будинок в США

У президента Російської федерації баскетболу Андрія Кириленка згорів будинок в Лос-Анджелесі. Першим в соцмережах про це повідомив один з синів відомого в минулому баскетболіста Федір Кириленко.

"Це мій будинок після пожежі. Ми з сім'єю молимося і стараємося залишатися сильними. Хвала Богу за повідомлення про евакуацію, і спасибі пожежним, які рятують будинки і життя. Спасибі всім за підтримку", – написав Федір в пості.

Дружина баскетболіста Марія Лопатова теж в соцмережах поділилася тим, що сталося. "Змушена поділиться з вами страшною новиною. Мій будинок згорів. Сьогодні найважчий день для мене і моєї родини. Але я щаслива, що ми живі!!! ps Оскільки я МОНСТР, я побудую будинок новий... в 100 разів кращий", – написала Лопатова.

Раніше ми писали, що у американського баскетболіста зупинилося серце під час матчу. Лікарям вдалося врятувати життя гравця студентської команди Тая Соломона.

Раніше ми писали, що в США на баскетбольному прес-конференції тренер тасував карти, поки журналісти дивилися в свої телефони.

Нагадаємо, що в листопаді в Києві у віці 68 років помер легендарний український баскетболіст Олександр Сальников. Йому належить рекорд чемпіонату СРСР за кількістю набраних очок в одному матчі – 66 очок.