У МОЗ назвали, скільки Кабмін заборгував медикам

5 канал
У МОЗ назвали, скільки Кабмін заборгував медикам

Міністерство охорони здоров’я підготувало проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про розподіл резерву медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році". Його мета – запобігти виникненню заборгованості із виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров'я, а також надання належної медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та хворим на цукровий та нецукровий діабет. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Відповідно до наданої структурними підрозділами з питань охорони здоров'я обласних та Київської міської державних адміністрацій інформації, незабезпеченість комунальних закладів охорони здоров'я фондом оплати праці з нарахуваннями на 2017 рік становить 2 758,6 млн грн.

Проект розпорядження буде оперативно прийнято на одному з чергових засідань уряду.

Як повідомляв 5.UA, Міністерство охорони здоров'я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь у програмі "Доступні ліки", та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.