У Польщі затримали осіб, які топтали український прапор

Експрес
Двом громадянам, які зірвали і топтали український прапор у м. Свідниця, затримала Муніципальна Поліція. Повятове відділеня поліції відкрило справу за фактом надруги над державним симолом. Про це повідомляє „Swidnica24.pl”.

10 вересня у місцевості Свідниця, що поблизу Вроцлава, двоє молодих громадян намагалися зірвати прапор з фасаду будівлі Судецької промислово-торгівельної палати. О 5:55 ранку це помітили оператори місцевих камер.

„Жінка з чоловіком зірвали прапор, після чого вирушили в напрямку вул. Франчішканської, де кинули прапор України на землю і почали топтати. Затримана 20-річна жінка і 25-річний чоловік”, – повідомив виданню Яцек Буджішевський з Муніципальної поліції .

За фактом надруги над державним симолом Повятове відділеня поліції розпочало досудове розслідування.

„Підозрюваці є мешканцями Свідниці. Після проведення досліджень з’ясувалося, що обидва громадяни перебували під алкогольним сп’янінням. Поліція розслідує справу за фактом крадіжки, нищення майна і зневаги по відношенню до символів іноземних держав”, – сказала в інтерв’ю прес-офіцер Маґдалена Зонбек.

Прес-офіцер також нагадала, що справа буде відноситися до Статті 137 Карного кодексу: „Публічна демонстрація зневаги, нищення, пошкодження чи усування гербу, прапору чи іншого державного знаку, загрожує штраф і обмеження або позбавлення волі до одного року”.