Інсценування? Медведєв сказав, як арешт Рубана може вивести Савченко на чисту воду

ВСВІТІ 1

Дії і поведінка позафракційного нардепа Надії Савченко останнім часом все більше викликає сумнівів щодо реальності її полону в Росії.

Про це в ефірі ObozTV заявив політичний консультант Олег Медведєв, коментуючи повідомлення про те, що найближчим часом депутату буде оголошено підозру про держзраду.

“Траєкторія руху Надії Савченко після повернення з російського полону, хоча зараз взагалі не зрозуміло чи був це полон або інсценування, це була траєкторія руху вниз по похилій. Напевно, закономірний результат буде, якщо ця інформація виявиться достовірною і нічого дивного не буде. Це логічний кінець тих процесів, які відбуваються з Надією Савченко в останній рік”, – зазначив він.

За словами Медведєва, українці повинні зробити з цієї ситуації правильні висновки.

“Ця історія дуже болюча для всіх нас, мова йде про людину, яку ми всі вважали героєм України, але буде нашим колективним досвідом нації, що буває у житті і таке”, – констатував експерт.

При цьому він висловив жаль, що народ у результаті змушений розчаровуватися у людях, які свого часу стали символами.

“У всіх викликало симпатію те, як вона трималася у російському полоні. Очевидно, ми знали не про всі деталі її перебування там. Звичайно, для всіх було б краще, якби це залишилася велика світла історія народної героїні. Але, на жаль, все виявилося не так”, – підсумував Медведєв.