Ассанж буде судитися зі Швецією

Корреспондент
Ассанж буде судитися зі Швецією

За словами його адвоката, мова йде не про гроші, а про сатисфакції.

Засновник сайту Wikileaks Джуліан Ассанж збирається подати до суду проти Швеції. Про це заявив його адвокат Пер Самуельсон в інтерв'ю шведському агентству TT. За словами захисника, мова йде не про гроші, а про сатисфакції.
Сам Ассанж займає непримиренну позицію. "Я був позбавлений волі без пред'явлення звинувачень протягом семи років, поки мої діти росли, а моє ім'я паплюжили. Я не пробачу й не забуду", - написав він у своєму Twitter'і.
Ассанж висловив надію на діалог з британською стороною з приводу своєї подальшої долі. Він зазначив, що його юристи вже зв'язалися з цього питання з владою Великобританії.
Еквадор сподівається, що Великобританія надасть йому можливість безперешкодно покинути країну. Про це написав у Twitter еквадорський міністр закордонних справ Гійом Лонг, вказавши, що європейський ордер на арешт Ассанжа більше недійсний.
У лондонській поліції раніше заявили, що мають намір затримати Ассанжа відразу після виходу за межі посольства, оскільки британський ордер на його арешт був виписаний після того, як той не з'явився в суд, тим самим порушивши закон.
Нагадаємо, 19 травня шведська прокуратура закрила кримінальну справу про зґвалтування, порушену стосовно Ассанжа і направила до суду запит про скасування ордера на його арешт.