У Херсоні патрульні врятували чоловіка від падіння в шахту ліфта в покинутій недобудові

Сегодня 4
У Херсоні патрульні врятували чоловіка від падіння в шахту ліфта в покинутій недобудові

У Херсоні патрульні врятували чоловіка, який заліз в покинутий недобудований будинок і погрожував накласти на себе руки. Правоохоронців на місце подій направили лікарі швидкої допомоги, яким 19-річний чоловік кілька разів телефонував, повідомляє Патрульна поліція України.

У пошуках чоловіка правоохоронці перевірили вісім поверхів. Коли вони знайшли його, він без свідомості лежав на краю шахти ліфта, глибиною, щонайменше, 20 метрів.

"Поліцейські викликали підкріплення і обережно дісталися до чоловіка, щоб утримати його від падіння. Один з патрульних буквально завис між двома шахтами, щоб людина не зірвалася вниз. У такому положенні, не рухаючись, напарники провели майже п'ять хвилин, чекаючи підмогу", – повідомляють у відомстві.

Після прибуття підкріплення правоохоронці перемістили людини в безпечне місце, після чого передали медикам. Зараз його життю і здоров'ю нічого не загрожує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Нагадаємо, що в Херсоні при обвалі промислової будівлі загинув чоловік.

Раніше в Херсоні поліція викрила крупну нарколабораторію. У злочинців вилучено наркотики на 600 тисяч гривень, затримано двох раніше судимих наркоторговців.