У бюджеті на 2018 рік передбачено ₴86 млрд на армію, – Порошенко

ZAXID.NET 1

У середу, 6 грудня, Петро Порошенко відвідав Львів. Під час візиту президент України прокоментував події навколо затримання Міхеїла Саакашвілі, зокрема, схвалив дії працівників СБУ та прокуратури і запевнив, що не допустить жодних провокацій у тилу держави.

«Я дякую СБУ, Генеральній прокуратурі за професійну роботу із захисту національних інтересів та державності. Тішить те, що український народ, ще до наших силовиків, "розкусив" профінансовану з Москви гоп-компанію, тому проігнорував той табір під Верховною Радою», – заявив президент України Петро Порошенко.

На Яворівський полігон верховний головнокомандувач прилетів, аби привітати бійців із Днем Збройних Сил України.

Також гарант роздав понад 20 державних нагород та підвищень у званнях. Більшість із нагороджених прибула спеціально із зони бойових дій.

Присутня на церемонії надзвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йовановіч привітала воїнів українською мовою: «Ми пишаємось нашою спільною роботою і з нетерпінням чекаємо того дня, коли територіальна цілісність та суверенітет України будуть відновлені, а Україна буде частинкою Європи».

Окрім цього, Петро Порошенко разом з американським послом, передали Україні 40 новеньких санітарних автомобілів «Hummer» із США, які одразу ж поїдуть на схід України. Вартість одного автомобіля майже 7 млн грн.

«Характеристика автомобіля по проходженню і обслуговуванню, якість двигуна, якість коробки така ж, як в стаціонарному нашому реанімобілі. Чотирьом бійцям можна надати кваліфіковану медичну допомогу», – описує новий автомобіль військовослужбовець ЗСУ Олександр Запорожан.

З нагоди свята на бійців першої і другої лінії оборони очікує грошова премія. Гарант також пообіцяв збільшити військовий бюджет на наступний рік до 86 мільярдів гривень.