На 30% легше Chrome. Mozilla випустила швидкий браузер Firefox Quantum

Новое Время
На 30% легше Chrome. Mozilla випустила швидкий браузер Firefox Quantum

Нова версія популярного браузера Firefox завершила стадію бета-тестування і доступна всім бажаючим для завантаження.

Це найбільше оновлення браузера з часів першої версії, повідомляється в блозі Mozilla.

За словами розробників, він в два рази швидше, ніж Firefox шестимісячної давності. За деякими даними, браузер в бета-тестуванні обганяв Google Chrome, а споживання пам'яті при 30 відкритих вкладках виявилося на 30% менше, ніж у Chrome 61.

"Менша витрата пам'яті означає, що у вашого комп'ютера залишиться більше місця для своєї плавної роботи. Ваші інші програми подякують. Не важливо, відкрили ви 10 або 1000 вкладок, перемикання між вкладками буде швидше, ніж будь-коли", - йдеться в заяві розробників.

Нова версія вдвічі перевершує Firefox 56 через новий движок CSS під назвою Stylo, збільшеного пріоритету активної вкладки над фоновою і нової системи використання ресурсів ОС, яка вперше з'явилася в Firefox 54.

Також Firefox Quantum став першою версією з призначеним для користувача інтерфейсом Photon з квадратними вкладками, новим дизайном меню та комбінованим рядком пошуку та URL. Інтерфейс Photon краще оптимізований для дисплеїв підвищеної роздільної здатності.

Користувачі відзначають, що якщо вам не подобається напівпрозорість вкладок, досить зайти в Add-ons - Themes і включити тему "Світла".

ВІДЕО