Синоптик: на Україну насувається погіршення погоди, сніг і ожеледиця

АСН
Синоптик: на Україну насувається погіршення погоди, сніг і ожеледиця
Синоптик: на Україну насувається погіршення погоди, сніг і ожеледиця

У вихідні в Україні різко погіршиться погода. По всій території очікуються дощі з мокрим снігом, а також ожеледиця. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко.

Відзначається, що в п'ятницю, 8 грудня, в гірських районах Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей можливі пориви вітру до 19-24 м/с. Як зазначила Діденко, на заході та сході Європи – атмосферний фронт, і тільки над Україною невелике місце, де суха погода. Однак уже сьогодні фронт почне рух в східному напрямку, і велика частина Європи опиниться в негоді.

У суботу, 9 грудня, мокрий сніг з дощем буде на заході України. Повітря прогріється від +1 до +3 градусів. На сході буде 0...+ 6 градусів, центрі -1...+5 градусів, півдні +1...+ 9 градусів.

Вже 10 грудня мокрий сніг очікується на заході, а на півночі і центрі України – мокрий сніг з дощем. Можливі заморозки до -1 градуса. На півдні – дощ і до +9 градусів, на сході від +3 до +9 градусів. «У неділю на нас рухається циклон з фронтами, і почнеться негода – дощі, сніги, штормовий вітер і ожеледиця», – підкреслила Діденко.

погода, ожеледиця, Наталка Діденко, сніг, дощ, мокрий сніг, фронт, атмосфера, температура, Європа, Захід, дощі, вітер, пориви вітру, ожеледь

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter