Віталій Титич: Процес над Януковичем дуже віддалено нагадує судовий процес

ZIK
ZIK
ZIK

На мою суб’єктивну думку, процес над Януковичем дуже віддалено нагадує судовий процес, в якому має бути доведено склад злочину за 111 ст. Кримінального кодексу України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив адвокат Віталій Титич.

Нагадаємо, сьогодні, 15 лютого Оболонський райсуд Києва допитав секретаря РНБО Олександра Турчинова, який у 2014 році був в.о. президента країни, у справі про державну зраду Віктора Януковича.

Адвокат Віталій Титич, коментуючи засідання суду у справі Януковича, зауважив, що цей процес більше схожий на шоу.

«Цей процес більше схожий на шоу, де дві сторони отримують те, що вони хотіли. Як сторона захисту, так і сторона прокуратури. Хтось піарить одне, хтось зовсім інше. І на мою суб’єктивну думку, це дуже віддалено нагадує судовий процес, в якому має бути доведено склад злочину за 111 статтею Кримінального кодексу України», – зазначив гість програми.

Віталій Титич наголосив, оскільки за останні 4 роки сама прокуратура декларує, що для завдання шкоди національній безпеці Янукович створив злочинну організацію, то і цей злочин мав би розслідуватися.

«Зокрема, разом з цією злочинною організацією. І як не дивно, переважна більшість свідків, які були допитані, мали б відповідно до конструкції тієї ж Генпрокуратури допитуватися і як можливі підозрювані та як члени цієї злочинної групи, яка і діяла на шкоду національної безпеки»,– зауважив адвокат.

Експерт додав, що участь кожної особи у шкоді національній, інформаційній та економічній безпеці країни має розслідуватися в комплексі.

«І не треба зараз ходити довкола та влаштовувати ці «текстові змагання» захисту і прокуратури. Це на мою суб’єктивну думку»,– акцентував Віталій Титич.

Як відомо, Оболонський районний суд 29 червня 2017 року ухвалив рішення про початок спеціального судового провадження щодо Януковича.

За даними Генпрокуратури, Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою змін меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.