Дмитро Сосновський: "Перше, що робив Саша Усик коли прокидався, це..."

Експрес
Дмитро Сосновський:

...10-й раунд. Арбітр відриває Усика від знесиленого німця Хука і зупиняє бій. Перемога! Усик одразу стає на коліна посередині рингу, хреститься і дякує Богу за допомогу. Далі він огортається жовто-блакитним прапором, цілує дружину і допомагає пролізти між канатами на ринг своїй мамі, яка теж приїхала у Берлін. Коли йому задиханому дають мікрофон, перше, що він каже, це дякує Богу і дякує Україні.

В цю мить у багатьох уболівальників стиснулось серце. Як довго ми чекали на спортсмена, який сповідує такі близькі кожному українцю  цінності - як релігія, родина і патріотизм. І найголовніше, що  він це все робить не награно, а щиро. 

"Коли Усик був у збірній України, це все теж прослідковувалось, - каже "Експресу" головний тренер збірної України Дмитро Сосновський. - У нас в команді ми всі вітаємось лише "Слава Україні". Ми всі разом ходимо у церкву. Коли команда на зборах, перше, що ми робимо після прокидання, це співаємо Гімн України. Тобто він ще в аматорській збірній ввібрав це все у себе. Ви ж пам"ятаєте, як на Олімпіаді він боксував в образі козака, носив "оселедець", танцював гопак...

Цей український дух, цей петріотизм - вони допомагають. Бачите, Усик перемагає, значить всі ці українські цінності щось йому дають. Значить наша земля наділяє його енергією". 

ПлюсСпорт