Субсидії на опалювальний сезон оформили 6,6 млн українських сімей

Дзеркало Тижня 3
Субсидії на опалювальний сезон оформили 6,6 млн українських сімей

Число субсидіантів цієї зими зменшилось.

На опалювальний період 2017-2018 року 6,6 млн українських родин отримали субсидії на оплату комунальних послуг. Це на 100 тис менше, аніж минулого сезону, повідомила прес-служба уряду.

Після завершення розрахунку "зимових субсидій" цього сезону 5,8 млн сімей отримали житлові субсидії і ще 800 тис. субсидії на тверде паливо. При розрахунку розміру субсидії на опалювальний сезон 2017/18 рр. брали до уваги доходи громадян за I і II квартал 2017 року. Субсидію автоматично розрахували усім тим, кому у травні цього року допомогу було перепризначено на новий період – 2017-2018 рр.

"Громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у вересні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо у жовтні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу – пенсії. Для цього необхідно з декларацією про доходи звернутися в управління соціального захисту населення і допомогу перерахують", - зазначили в уряді.

Читайте також: Житлові субсидії: по-новому, як по-старому

Нагадаємо, що Верховна Рада України збільшила загальний обсяг субвенцій з державного бюджету 2017 року місцевим бюджетам на виплату субсидій для оплати житлово-комунальних послуг на 7,62 млрд грн - до 68,79 млрд грн.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter