На Львівщині катастрофічно не вистачає водіїв

Експрес
На Львівщині катастрофічно не вистачає водіїв

Раніше на кожну вакансію претендувало кілька людей, а тепер шоферів в області катастрофічно бракує. На ринку праці сотні актуальних вакансій, але львівські водії не поспішають працювати на місцевих роботодавців. Причини зрозумілі -- низька оплата праці, пише газета Експрес.

-- Яку роботу пропонують?

-- Зокрема, нині перевізники шукають водіїв маршруток і автобусів, які зможуть возити пасажирів по Львову та області. Такі вакансії пропонують аж чотири місцеві фірми, -- розповідає Наталія Наконечна, заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості. -- Управління поліції охорони області потребує водіїв, які зможуть супроводжувати наряди груп реагування поліції службовими автомобілями. Навіть водіїв "швидких", і тих не вистачає! Такі вакансії є в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Також потрібні водії для доставки хліба та люди, які зможуть здійснювати вантажні перевезення. Такі вакансії є і у Львові, і в області. Крім того, нині "Львівелектротранс" терміново шукає на роботу водіїв вантажівок (автомобілі марки ГАЗ 52, ГАЗ 53,ЗІЛ ММЗ) та водіїв трамваїв. Досі актуальні вакансії водіїв навантажувачів. Розмір заробітної плати коливається від 4 тисяч гривень до 6 тисяч 210 гривень.

-- А скільки взагалі маємо вільних вакансій?

-- Загалом від початку року і до тепер на ринку праці було 2 тисячі 850 вакансій. З них -- 2 тисячі 168 місць таки вдалося заповнити, решта, майже 700 -- ще вільні.

Юлія СКОРИК