Президенти США та Південної Кореї узгодили посилення санкцій проти КНДР

Новое Время 1
Президенти США та Південної Кореї узгодили посилення санкцій проти КНДР

У неділю, 17 вересня, президент США Дональд Трамп і президент Південної Кореї Мун Чже Ін погодилися посилити тиск на Північну Корею шляхом санкцій через її ядерні та ракетні випробовування, повідомили в адміністрації глави Південної Кореї після телефонної розмови між двома лідерами.

"Обидва лідери погодилися зміцнити співпрацю та застосувати сильніші та практичніші санкції щодо Північної Кореї, щоб країна усвідомила, що провокаційні дії ведуть до подальшої дипломатичної ізоляції та економічного тиску", - заявив на брифінгу речник адміністрації президента Парк-Су Хун.

Під час переговорів Мун Чже Ін та Трамп засудили останній запуск ракети Північною Кореєю, передає Reuters.

Також лідери погодилися, що їх країни будуть співпрацювати з міжнародним співтовариством для реаліації останньої резолюції Ради безпеки ООН.

Нагадаємо, 15 вересня о 6:57 ранку за японським часом (0:57 за Києвом) Північна Корея запустила ракету в напрямку регіону Тохоку. Снаряд пролетів над японським островом Хоккайдо і через дев'ять хвилин впав у Тихий океан на відстані в 2000 км на схід від мису Ерімо. Ракета досягла висоти 770 км і пролетіла 3700 км.

Радбез ООН засудив запуск північнокорейської ракети.

Пізніше стало відомо, що КНДР випустила балістичну ракету проміжної дальності.