Сердючка, що складе компанію Джамалі у Нацвідборі на "Євробачення", висунула вимоги конкурсантам

Експрес
Сердючка, що складе компанію Джамалі у Нацвідборі на
Співак і музикант Андрій Данилко знову стане одним із суддів Нацвідбору на "Євробачення", разом із Джамалою та третім членом журі, ім'я якого поки що не оголошується.
Данилко одразу ж попередив, чого він не хоче бачити від майбутніх конкурсантів: шаблонності та мавпування переможців пісенного конкурсу минулих років.
"Не важливо, будуть це молоді, ще невідомі люди, чи популярні виконавці, головне, аби у них був якісний, оригінальний матеріал, який чіпає і викликає емоцію, - сказав артист.
"Я категорично проти, коли учасники відбору намагаються повторювати артистів, які виступали на "Євробаченні" у минулі роки. Не треба посередності, "ми граємо в іноземних артистів" або "ми намагаємося сподобатися". Найменше хочеться бачити шаблонний репертуар або якісь кліше, які нібито є форматом "Євробачення" - їх не існує. Вгадати, що буде затребуване цього року - неможливо, дуже часто "Євробачення" виграє досить неочікувана пісня, і перемога Сальвадора Собрала це ще раз підтвердила", - зазначив Данилко.
Як підсумував Андрій, для нього, як для члена журі, є важливою цілісність образу артиста: яка у нього пісня, як він виглядає, як його номер буде виглядати на головній сцені конкурсу.
Як відомо, перші два півфінали Нацвідбору відбудуться 10 і 17-го лютого, а фінал – 24-го. А сам конкурс "Євробачення" пройде у травні в Лісабоні, куди його привіз переможець 2017-го року Сальвадор Собрал.