Скомпрометувати не вдалося: штаб АТО прокоментував "обстріл" району Луганська

5 канал
Скомпрометувати не вдалося: штаб АТО прокоментував

У штабі АТО спростували інформацію про нібито обстріл ЗСУ району Луганська, де проводилися заходи з підготовки техніки терористів до параду. Це є черговою невдалою спробою бойовиків скомпрометувати сили АТО й приховати від своїх кураторів власну недолугість та справжні причини інциденту, повідомили на своїй сторінці у Facebook штаб.

"За даними розвідки штабу АТО, у зазначеному районі зосередження військової техніки, яке ще кілька днів тому фіксували спостерігачі СММ ОБСЄ, сталося загоряння автомобіля, від якого пожежа перекинулася на решту техніки. Припускається, що один з автомобілів був завантажений боєприпасами, що й здетонували внаслідок пожежі", – зауважено у повідомленні.

Крім того, за інсайдерською інформацією із штабу 2 армійського корпусу російсько-окупаційних військ, ворожа розвідка не фіксувала пересування артилерійських підрозділів сил АТО у зазначений період. Також не фіксували пересування українських підрозділів напередодні інциденту й представники ОБСЄ.

Як повідомляв 5.UA, 16 квітня вночі в районі аеродрому тимчасово окупованого Луганська, куди бойовики зігнали військову техніку для проведення параду 9 травня, було чути вибухи.