Тренер «Зорі» Юрій Вернидуб: Склалось таке враження, що на поле вийшли зірки

ZIK 1

Наставник луганської «Зорі» Юрій Вернидуб коротко прокоментував поразку (0:2) своєї команди від шведського «Естерсунда» в першому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА сезону-17/18.

Вернидуб: Склалось таке враження, що на поле вийшли зірки

Юрій Вернидуб / football24.ua

«Якщо ми будемо продовжувати так грати, як цього разу, то я не знаю, що робити. Індивідуальні помилки гравців Зорі вирішили долю матчу.

Пропустили на рівному місці, пробували зрівняти рахунок, але як вийшло, так вийшло. Не було швидкості. Як можна створювати моменти, якщо нема швидкості? У мене склалось таке враження, що на поле вийшли зірки – будь-який контакт, одразу апеляції до арбітра. Я не чекав такого від своїх гравців.

Такі помилки, якої припустився Гречишкін, неприпустимі. Я ще можу зрозуміти молодих, але не таких досвідчених футболістів. Вони не мають права припускатись таких помилок. Будемо розбиратись. Але треба з цим змиритись. Важко, але треба. Напевне, це наш рівень…

Щодо перспектив «Зорі» у Лізі Європи, то давайте не будемо далеко загадувати. Треба для початку зіграти проти «Карпат», оскільки в чемпіонаті ми теж опустились дуже низько», – розповів Юрій Вернидуб в ефірі телеканалу «Футбол 2».