ВСУ відмовився переглядати вирок росіянину Агєєву

ZIK 1

Касаційний кримінальний суд ВСУ відмовився переглядати вирок засудженому до 10 років в’язниці громадянину Росії Віктору Агєєву, затриманому українськими військовими на Донбасі.

Про це повідомив його адвокат Віктор Чевгуз, передає «Радіо Свобода».

«Я подав касаційну скаргу, але Верховний Суд не взяв її до розгляду, сказавши, що нема підстав для перегляду вироку», – сказав адвокат.

За його словами, суд ухвалив вирок наприкінці травня. Чевгуз зазначив, що Агєєв продовжує перебувати в Старобільському слідчому ізоляторі в Луганській області.

Вирок йому набув чинності 6 квітня.

Російського єфрейтора Віктора Агєєва взяли у полон українські військові в Луганській області 24 червня 2017 р. разом із ще трьома бойовиками. Він підтвердив, що був відправлений на Донбас незабаром після підписання контракту про службу в російській армії, а як тільки перетнув український кордон, то майже відразу підписав контракт з угрупованням «ЛНР». У Міністерстві оборони РФ заявили, що Агєєв не є контрактником, а лише пройшов термінову службу і був демобілізований у травні 2016 року.26 січня Агєєва засудили до 10 років позбавлення волі за статтею про участь в терористичній організації.