Як укріпити імунітет матері та народити здорову дитину: поради професора-неонатолога

5 канал 1
Як укріпити імунітет матері та народити здорову дитину: поради професора-неонатолога

Як зберегти та нормалізувати репродуктивне здоров’я людини, як пов’язане здоров’я матері зі здоров’ям її мікрофлори, як за допомогою пробіотиків оздоровити мікробом матері та забезпечити здоров’я дитини поговоримо в ефірі програми "Час:Online" на сайті 5.UA у четвер, 16 листопада о 14:15 з неонатологом, доктором медичних наук, професором Єлізаветою Шунько.

Крім того, в ефірі програми обговоримо сучасні перинатальні технології, інтенсивну терапію, а також особливості догляду за передчасно народженими дітьми.

Довідка

Єлизавета Шунько

Єлізавета Євгенівна Шунько, завідувач кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л.Шупика, доктор медичних наук, професор.

З 1984 року працює на кафедрі неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. В 1996 році захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю "Педіатрія" на тему "Прогнозування, клініко-імунологічні та мікробіологічні критерії діагностики, вдосконалення комплексного лікування і профілактики інфекцій у новонароджених".

Сфера наукових інтересів

  • Фізіологія та патологія новонароджених
  • Здоровий початок життя
  • Сучасні перинатальні технології
  • Інтенсивна терапія
  • Виходжування передчасно народжених дітей.

Має вищу кваліфікаційну категорію з неонатології.

Має понад 270 наукових праць, включаючи підручник, монографію, навчальні посібники, методичні рекомендації, патенти на винахід, наукові статті.

Є членом робочої групи МОЗ України з розробки клінічних протоколів та настанов медичної допомоги новонародженим.