Наталя благає небайдужих про допомогу

ТСН

            Наталя благає небайдужих про допомогу

Дівчину чекають в німецькій клініці

В свої 23 роки Наталія вимушена відмовлятися від багатьох звичних для молоді речей через свою хворобу - Міопатія Ерба Рота, яка веде до повної атрофії м'язів та знерухомлення.

"Хвороба почала проявлятися у віці 14 років. Все почалося з того, що вона перестала ставати на праву п'яту. З часом стало важко бігати, підійматися сходами, вставати з стільчика, з'явилася слабкість в руках. Хвороба прогресувала повільно, але останні роки значно погіршила стан дівчини", - розповідають друзі Наталі.

Зараз дівчині вже важко пересуватись. Навіть довготривале сидіння викликає дискомфорт і біль в спині. Є проблеми з координацією рухів.

"На території України дана хвороба не підлягає лікуванню, а препарати які виписувалися для підтримки та можливої зупинки прогресу не дають ніякого результату. Тож родина Наталії звернулася до німецької спеціалізованої клініки, яка погодилася провести курс лікування та реабілітації", - додають друзі дівчини.

Вартість лікування - 13500 євро. Для звичайної української родини таку суму зібрати нереально, тож вони розраховують на допомогу небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4149 4996 4702 8388

Каплун Наталія Петрівна.

Приєднуйтесь до ТСН у Viber та отримуйте найважливіші новини просто у месенджер!