"Шахтарі такі снаряди не роблять": що знайшли захисники Авдіївки після обстрілу (Відео)

5 канал 1

Захисники Авдіївки розповіли про активність ворога та підступні атаки з важкої артилерії. Відповідне відео оприлюднило Військове телебачення.

Як розповідають армійці, ворог вже традиційно починає обстріли надвечір. Коригувати обстріли їм допомагає розвідка дронами.

"Зрання до обіду у них перепочинок – відсипаютсья. Можуть після обід почати обстріл, залежно від обстановки та обставин. Дрони їхні літають, спостерігають за нами. Ми закапуємося, вони закопуються", - розповідає боєць Ігор.

Стріляє ворог з важкої артилерії, забороненої Мінськими угодами. Зброю терористам постачає Росія, переконані бійці.

"Я знайшов снаряд, що не розірвався. Там 152-й калібр, і він зривається шрапнеллю зверху. У нього є кільце, на якому виставляється таймер. У нас таких снарядів мало, а вони лупцюють. Це доводить те, що це російська агресія. Шахтарі такі снаряди робити не можуть – навіть фізично. У них таких заводів немає", - розповідає про знахідку боєць Руслан.

Він додає: "Ворог проводиться агресивно, стріляє з усього, що в них є. Влучно стріляють, але ми не здаємося. Наші хлопці, наша армія дуже боєздатна. І, незважаючи ні на що, ми надаємо їм мамеляк!".

Більше про ситуацію в Авдіївці – дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою: