Поліцейські і нацгвардійці посилили охорону церков

Дзеркало Тижня 3
Поліцейські і нацгвардійці посилили охорону церков

Посилений режим чергування пов'язаний з релігійним скандалом.

У зв'язку з конфліктною ситуацією між релігійними конфесіями України Національна поліція спільно з Національною гвардією перейшла на посилений режим чергування біля церковних об'єктів, повідомляє Військова частина 3029 НГУ на своїй сторінці в Facebook.

Наголошується, що з 9 січня військовослужбовці 9-го полку оперативного призначення Нацгвардії почали охороняти історико-культурний комплекс "Запорізька Січ".

"Метою служби гвардійців є недопущення скоєння актів вандалізму, підпалу та інших протиправних дій. У зв'язку з конфліктною ситуацією між релігійними конфесіями України Національна поліція спільно з гвардійцями перейшла на посилений режим чергування біля церковних об'єктів", - йдеться в повідомленні.

Дивіться також фото: В Одесі на дверях церков УПЦ (МП) наклеїли попереджувальні знаки

Як повідомлялося, на початку січня священик Української православної церкви Московського патріархату відмовився відспівувати дворічного хлопчика, який загинув через падіння на нього чоловіка, що вистрибнув з вікна. Своє рішення священнослужитель мотивував тим, що дитину хрестили в Українській православній церкві Київського патріархату.

Реакцією на цей резонансний випадок стала акція "Принеси ляльку": небайдужі громадяни почали приносити дитячі іграшки до храмів УПЦ МП в Запоріжжі та інших українських містах.

У переддень Різдва у Запоріжжі бойовики парамілітарної організації "Радомир" побили двох місцевих жителів, які принесли іграшки до одного з храмів УПЦ МП.

11 січня Генеральна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження стосовно представників Запорізької єпархії Української православної церкви Московського патріархату.

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram