Лідери ЄС і США готові допомогти Україні у запровадженні сільської медицини, – Порошенко

ZIK 3

Лідери країн Євросоюзу та Сполучених Штатів Америки висловили готовність бути партнерами України у питанні якнайшвидшого запровадження сільської медицини.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко сьогодні під час наради у Львівському мед університеті, передає кореспондент IA ZIK.

«Я вважаю, що ми маємо якнайшвидше розпочати цей процес. Це вкрай важливо», – заявив він.

За словами Порошенка, кошти, вкрадені представниками попередньої влади в українського народу та повернуті до Держбюджету мають бути спрямовані насамперед на проект сільської медицини.

«Ми значно підвищимо рівень медичного захисту і медичних послуг для 14-15 млн українців, які живуть у сільській місцевості», – заявив Президент.

Також він зазначив, що 4 млрд грн, виділені на сільську медицину в цьому році, перейдуть на наступний рік, а крім того, у бюджеті наступного року передбачать 1 або 2 млрд грн на ці цілі.

Нагадаємо, Петро Порошенко вирішив сьогодні не підписувати закон про сільську медицину. Раніше анонсувалося, що він підпише закон на початку наради у Львівському медуніверситеті, куди запрошені представники медичної галузі області.

Однак Порошенко заявив, що підписувати цей закон було би неправильно без підписання медичної реформи. Він пообіцяв найближчим часом підписати одразу два закони.

Також він повідомив, що 40% сіл в Україні на сьогодні не мають жодного медичного закладу.