В аеропорту "Бориспіль" затримали небезпечного злочинця

Сегодня
В аеропорту

В аеропорту "Бориспіль" затримали злочинця, якого розшукували поліцейські Чернігівщини.

Як повідомили в прес-службі поліції Київської області, 37-річного підозрюваного, який розшукувався за скоєння тяжкого злочину, поліцейські аеропорту "Бориспіль" зняли з борта літака "Київ-Баку".

Оперативна інформація щодо розшуку зловмисника надійшла у відділи поліції вокзалів і аеропортів від правоохоронців Чернігівської області. Зокрема, акцентувалася увага, що чоловік може перебувати в Борисполі з метою вильоту за кордон.

Працівники відділу поліції в аеропорту "Бориспіль" провели заходи, спрямовані на виявлення та затримання розшукуваного злочинця.

І вже через півгодини поліцейські зняли 37-річного чоловіка з борта літака і доставили у відділ поліції. Надалі його передали ініціаторам розшуку.

Нагадаємо, у вересні в аеропорту "Бориспіль" прикордонники затримали порушника, який мав намір обійти прикордонний контроль.

Чоловік прибув на лінію паспортного контролю і, дочекавшись своєї черги для проходження контролю, вирішив обійти його. Присівши навпочіпки, "винахідник" проліз між кабінами, де прикордонники перевіряють документи. Чоловік був відразу помічений, інспектор затримав горе-мандрівника.

У серпні російський кримінальний авторитет намагався потрапити на територію держави за підробленим паспортом громадянина України. Чоловіка затримали.

Влітку правоохоронці затримали колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки - начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генеральної прокуратури України.