Сергій Соболєв: Матеріали по Курченку міг зробити виключно путінський режим

ZIK 1

Якщо дискредитація Саакашвілі – це спецоперація ФСБ та Путіна, який є особистим ворогом екс-президента Грузії, то у цій ситуації потрібно розслідувати зв’язок українських спецслужб з ФСБ Російської Федерації.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Соболєв в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

На думку депутат, реакція будь-якої нормальної свідомої людини на те, що вчора відбулося довкола Саакашвілі – це або спецоперація Путіна, оскільки він зацікавлений в тому, щоб Саакашвілі був знищений, або ж плівки були підроблені.

«Такі матеріали по Курченку міг зробити виключно путінський режим. Адже потрібно розуміти, на якому рівні зараз охороняється дуже наближена особа до Путна – Курченко. І якщо це спецоперація ФСБ та Путіна, який є особистим ворогом Саакашвілі, то у цій ситуації потрібно розслідувати зв’язок українських спецслужб з ФСБ Російської Федерації», – підкреслив Соболєв.

Якщо це підроблені плівки, то виникає друге питання – чиї гроші були задіяні задля дискредитації Саакашвілі?

«Виходить так, що мічені купюри СБУ чи прокуратури передавалися команді Саакашвілі на повалення режиму в Україні? Тому я думаю, що хлопці заплутались. Я думаю, що нас чекає ще друга, третя серії цієї історії, які будуть ще більш захоплюючи. Натомість ті політики, зокрема генпрокурор та президент України, які публічно висловлюють звинувачення без вироку суду, будуть нести відповідальність за все сказане», – певен Сергій Соболєв.