Футбольна громадськість Маріуполя написала лист президенту

АСН 1
Футбольна громадськість Маріуполя написала лист президенту
Футбольна громадськість Маріуполя написала лист президенту

Футбольна громадськість Маріуполя написала лист до керівництва України в зв'язку з відмовою київського «Динамо їхати на гру з «Маріуполем». Відкритий лист адресований главі України, українському прем'єру, керівництву ФФУ, СБУ і МВС, повідомляє footboom.com.

«Наше місто свідомо позбавляють футболу. Хоча в політичній площині те, що Маріуполь - це Україна, не викликає дискусій. Однак провокації почалися там, де ніхто не чекав. Протягом місяця київське "Динамо" відмовлявся їхати на гру з "Маріуполем". Хоча ФК "Маріуполь" вже провів два домашні матчі в чемпіонаті України, й у інших команд не було жодних побоювань. Зараз у мережі поширюється лист батьків ДЮСШ "Динамо", в якому вони просять керівництво України перенести на нейтральне поле матч проти одноліток з Маріуполя. За юнаками повинні грати команди U-19, а потім дублери. 26 серпня в Маріуполі повинна відбудуться гра основних складів. Ми впевнені, що цей лист - це провокація для зриву головного матчу "Маріуполь" - "Динамо"», - сказано в листі.

Футбольна громадськість Маріуполя попросила керівництво України, президента ФФУ і правоохоронні органи якнайшвидше оголосити свою позицію в цьому питанні.