Дружина Аршавіна компенсувала збитки "Аерофлоту" за затримку рейсу

Гордон
Дружина Аршавіна компенсувала збитки

Дружина російського футболіста Андрія Аршавіна Аліса повністю оплатила витрати "Аэрофлота" за затримку рейсу і додаткове наземне обслуговування в аеропорту Шереметьєво. Про це йдеться в повідомленні авіакомпанії, що надійшло у РБК.

На початку січня Аршавіну зняли з рейсу Москва – Алмати, через це виліт літака затримали на півтори години. Авіакомпанія подала до суду для компенсації перевитрати палива і повторних процедур наземного обслуговування: буксирування повітряного судна, подавання трапа і вивантаження багажу.

Як стверджують в "Аэрофлоте", ще до розгляду справи судом дружина футболіста повністю відшкодувала витрати компанії, і гроші вже надійшли на рахунок. Суми не повідомляють.

У компанії "Аэрофлот" зазначали, що зняли з рейсу Москва – Алмати дружину футболіста Андрія Аршавіна з дітьми і нянею через "деструктивну поведінку" і непокору вимогам екіпажу. Старша бортпровідниця "Аэрофлота" написала в рапорті, що Аршавіна проігнорувала правила авіакомпанії і спробувала пересадити няню в салон бізнес-класу, хоча в неї був квиток в економ-клас.