Соболєв розповів, за що Луценка варто притягнути до кримінальної відповідальності

ZIK 3

Дискредитація НАБУ і САП почалася коли, антикорупційні органи вийшли на серйозних людей у владі. Найгірше у цій ситуації є розконспірація секретних агентів. За це генеральний прокурор України Юрій Луценко повинен понести кримінальну відповідальність.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від Батьківщини Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання, чому зараз розпочався наступ на антикорупційні органи та антикорупціонерів.

«Я думаю наступ розпочався не зараз. Думаю, що ця ситуація продовжується вже десятиліттями, просто з’явилась нова ситуація, коли НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура вийшла не на дрібних пішаків режиму Януковича і нинішньої влади, а на серйозних людей. Як тільки це сталося, одразу почалась дискредитація», – відзначив пан Соболєв.

На переконання гостя програми, найгірше, що зараз відбувається в країні – це спроба підірвати довір’я до всіх органів, які зобов’язані боротися з корупцією.

«Коли Генеральний прокурор заявляє, що виявляється нам треба таємних агентів, які будуть розкривати корупційні зв’язки високопосадовців, обирати на відкритих конкурсах, в мене питань немає. Коли таких таємних агентів десятками, включаючи їх конспіративні квартири, здають на поталу і розправу корупціонерам, я вважаю, що це підриває основи держави. За таке треба нести і кримінальну відповідальність», – переконаний народний обранець.