Луценко: Рішення Кабміну про реорганізацію Пенітенціарної служби набуло чинності

Цензор.НЕТ
Луценко: Рішення Кабміну про реорганізацію Пенітенціарної служби набуло чинності
Про це на своїй сторінці в Facebook написав Генпрокурор Юрій Луценко, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Критична ситуація в Одеському СІЗО, де підсудний убив працівницю установи, а керівництво Пенітенціарної служби організувало масове побиття утримуваних, стала останньою краплею. У четвер, 14 вересня, слідчі прокуратури Одеської області повідомили про підозру в організації катування утримуваних виконувачу обов'язків начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції", - повідомив Луценко.
При цьому він додав, що в зв'язку з виниклою ситуацією Прем'єр-міністр В. Гройсман доручив Міністру юстиції провести реорганізацію Пенітенціарної служби.
"Основні завдання: повне оновлення керівного складу, підвищення зарплати службовцям до 7 тис. грн, приведення площі утримання ув'язнених до європейських вимог, конкретні антикорупційні рішення в питаннях тюремного виробництва, харчування, рішень про УДО", - сказав Генпрокурор.
За його словами, відповідне рішення Кабміну набуло чинності.
Дивіться на "Цензор.НЕТ": Лікарку столичного СІЗО затримано за систематичний збір "данини" з ув'язнених, - прокуратура. ФОТО

Луценко: Рішення Кабміну про реорганізацію Пенітенціарної служби набуло чинності 01