Відкриті кордони Європи: все, що варто знати про безвіз для українців

Канал 24
Відкриті кордони Європи:  все, що варто знати про безвіз для українців

Після цієї резонансної новини черги за отриманням найнеобхіднішого для перетину кордону документу стали ще більшими. Якщо ви тільки збираєтеся оформлювати біометричний закордонний паспорт – ось усе, що про це треба знати.

Проте не всім українцям можна буде скористатися цим "новим благом". Президент пояснив, кому безвіз "не світить".

Не варто забувати і про українців, які є вимушеними переселенцями з Криму та непідконтрольних територій Донбасу. Вони також можуть отримати біометрику та "випробувати" безвізовий режим. У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій розповіли, як це зробити.

Без сумніву, найприємніший момент – це планування своєї поїздки. Але це може затьмарити "паперова волоканина". Тут ви знайдете структуровану інформацію, яка допоможе не загубитись у численних правилах та вимогах щодо перетину кордону.

Бюджетні перельоти – ще один лайфхак для мандрівника. Ось усе, про те, які ж лоукости працюють в Україні і хто пропонує дешеві авіаквитки в Європу.

Звісно, подорожі до інших країн – задоволення не з дешевих, вони доступні далеко не всім українцям. Проте тим, хто може собі це дозволити, інформація про мінімальні суми, які необхідно мати у своєму гаманці для перетину кордону, буде не зайвою.

Читайте також: У які країни Європи українці їздитимуть без віз: інфографіка