Останні затримання в Криму - це реакція окупантів на резолюції ООН і Європарламенту, - адвокат Курбедінов

Цензор.НЕТ
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, таку думку висловив адвокат на прес-конференції в Києві 13 жовтня.
"Дедалі більше й більше людей приходять на підтримку політичних процесів ... Посилюється громадянський рух, розвивається наше об'єднання "Кримська солідарність"... У зв'язку з цим Росія збільшує тиск у Криму", - сказав адвокат.
Він додав, що "черговий виток репресій" - це реакція на резолюції міжнародних організацій і структур.
"Останні затримання - це реакція на резолюції ООН і Європарламенту. Російська влада намагається знайти кримських татар, яких можна шляхом тиску змусити підписати якісь папери, де вони визнають себе учасниками нібито екстремістських організацій, щоб у майбутньому показати світу, як Росія бореться з терористами й екстремістами", - додав адвокат.
Після російської окупації в Криму почастішали масові обшуки у незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського національного руху, членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також кримських мусульман, підозрюваних у зв'язках із забороненою в Росії організацією "Хізб ут-Тахрір".