Реалізувати мрії героя: у Києві оголосили конкурс композиторів ім. Сергія Нігояна

АСН 2
Реалізувати мрії героя: у Києві оголосили конкурс композиторів ім. Сергія Нігояна
Реалізувати мрії героя: у Києві оголосили конкурс композиторів ім. Сергія Нігояна

У Києві запропонували реалізувати мрію героя Небесної сотні Сергія Нігояна  про артистичну кар'єру, оголосивши конкурс музичних творів, названий на його честь. Про це повідомив лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, член журі конкурсу Володимир Тихий на прес-конференції, передав кореспондент АСН.

"Ця людина взагалі-то планувала же не бути героєм "небесної сотні", він планував творчу кар'єру, мав непогані артистичні дані, планував кар'єру актора. Вона виявилася нереалізованою. І зараз цю його ідею ми будемо реалізовувати щорічно, роблячи творчий конкурс саме через речі, пов'язані з музичними творами", - зазначив експерт.

При цьому композитор, член журі конкурсу Алла Загайкевич додала, що конкурс буде оголошений в публічному просторі і приверне твори, що включають аудіо- та мультимедійні інсталяції. Таким чином, в конкурсі зможе взяти участь безліч саунд- і медіаартистів, експериментаторів.

За її словами, прийом заявок триватиме до 15 липня, а оголошення підсумків відбудеться між 15 і 26 липня. Одного переможця оголосять відразу ж. Причому переможець зможе реалізувати свій проект в період з 14 жовтня до середини листопада. На реалізацію передбачено 25 тисяч гривень.

Нагадаємо, адвокати Небесної Сотні в Українському домі презентували цифрову реконструкцію подій чотирирічної давнини на Майдані Незалежності. Тоді 20 лютого 2014 року, від вогнепальних поранень гинули активісти Революції Гідності.